O Forum Gospodarczym TIME, 8-11 marca 2021 w Warszawie

Forum Gospodarcze  TIME, organizowane już po raz 12. gromadzi corocznie blisko 1000 osób związanych z rynkiem cyfryzacji, innowacji i technologii. Są to zarówno przedstawicie firm, jak i administracji rządowej i samorządowej, oraz stowarzyszeń branżowych – osoby nadające ton dyskusji na temat innowacji w szeroko pojętym regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Konferencja ma charakter międzynarodowy. Organizatorami wydarzenia są od lat największe izby samorządu gospodarczego – Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, Fundacja Digital Poland, Niemieckie Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego ZVEI. Do grona organizatorów Forum w ostatnich dwóch latach dołączyli Związek Banków Polskich, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Izba Gospodarki Elektronicznej  oraz Medien Service.

Główne hasło–przesłanie 13 FG TIME brzmi: „GOSPODARKA EU 2030” Infrastruktura, Przemysł, Finanse, Usługi – plan odbudowy UE

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 13 Forum Gospodarczym TIME 2021 . Oferujemy wiele możliwości udziału w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Kontakt organizacyjny:

Sławomir Cieśliński , Medien Service

tel: +48 502 111 153; e-mail: medserv@interia.pl; slawomir.cieslinski@kigeit.org.pl